FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 13625091
nr 1362 5091
CHAIRS
one pair, 1960s, wear.
ett par, 1960-tal
Condition: slitage
300
SEK 100
Monday November 23 2020
at 19:08:01
18/11 07:36:33
- Thema-auction
Nov 23
Retro
Read more about Retro